Показаны сообщения с ярлыком anker. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком anker. Показать все сообщения
четверг, 11 апреля 2013 г.
вторник, 5 февраля 2013 г.
Rally Racing in Finland
Finland is one of the best places for training. Specialy winter time, loads of supercool tracks.
Thats a Tommi Makinen Racing team car, perfect for beginners like me:)))
Co-pilot and coach Tapio- was champ in Finland and England, and top 10 WRC, shit he is scaring to death fast:)
great mood before start:))
looking for a nice radio station:))
Crazy driver:)))
Fast narrow tracks and dangerous trees:)
And this is what happens when you let women drive:))))))))
wasnt too bad though)
Soon gonna upload couple of videos from inside...
понедельник, 28 января 2013 г.
среда, 16 января 2013 г.
Snow Pics, Part 2
I finally got Go Pro3 , and most of the pics here are done on it, so check out
Nice powder day, and nobody out
My brother running out
Great snow, my bro surfing it
Meantime the park is ready:))
Going for some new tricks
My fathers new pimp helmet)
Monkey style
New favourite trick, BS 5
Sometimes... something goes wrong, great halffrontsiderodeooftherail)))
Nice powder day, and nobody out
My brother running out
Great snow, my bro surfing it
Meantime the park is ready:))
Going for some new tricks
My fathers new pimp helmet)
Monkey style
New favourite trick, BS 5
Sometimes... something goes wrong, great halffrontsiderodeooftherail)))
воскресенье, 13 января 2013 г.
пятница, 14 декабря 2012 г.
Moscow, Flowrider
Ездил пару дней назад на искусственную волну (flowrider) в Москве. Со стороны выглядит все весьма устрашающе: вода летит под огромным напором и с таким грохотом как будто там рушится как минимум Jaws )))
Но на самом деле все не так сложно)
Конечно на обычный серфинг это совсем не похоже, скорее больше на сноуборд по глубокому снегу.
Уже через полчаса я начал делать разные 360
В общем всем рекомендую съездить попробовать на досуге))
А еще там играет очень крутой музон)) Я еще ни разу в жизни не катался под такие хиты российской эстрады как "зеленоглазое такси" и так далее!
P.S.: Спасибо Ане Шаховой за фотки))
суббота, 17 ноября 2012 г.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)










